Nábor


Momentálně konáme letní vojenský tábor více informací ZDE (www.broml.cz/tabor.html)

Jak se přihlásit do oddílu?
Napsat na email, který naleznete v kontaktech, jméno, příjmení, místo bydliště, věk a tel. číslo.

Kdy se můžu přihlásit do oddílu?
Přihlásit se můžete kdykoliv, ale příjmáme členy jen během náborových termínů.

Kdy je náborový termín?
Pro rok 2017 je to 1. srpen až 30. září. Příští náborový termín bude od 1. února do 28. února 2018. Po skončení náborového termínu není již možné nastoupit do oddílu.

Jaký je věk pro vstup do oddílu?
Věk pro vstup do oddílu je 11-20 let.

Jaké jsou podmínky pro vstup do oddílu?
Dobrý zdravotní stav.

Oddíly máme ve městech?
Uherské Hradiště, Bílovice a Otrokovice

Jak často se scházíme?
Dvakrát do týdne máme schůzku venku nebo v učebnách záleží na ročním období jinak výpravy podnikáme asi dvakrát až třikrát do měsíce a to na jeden až tři dny.

Jaká je naše činnost? Co vlastně děláme?
Na schůzkách se učíme věcem jako je první pomoc, taktika, zbraně (bezpečnost, rozborka sborka, jak fungují apod.), sebeobranu a různé užitečné věci které nám můžou pomoci přežít v přírodě nebo za výjmečných situací. A poté na výpravách tyto věci převádíme do praxe a do naší činnosti patří také bojové simulace ve formě airsoftu. Několikrát do roka jedeme i na střelnice nebo na nějaké akce jako jsou Dny NATO apod. V každém případě můžete nezávazně dojít a podívat na schůzku.

Kolik mě to bude stát?
Pokud se tedy rozhodnete být členem tak členský příspěvek je 500kč na půl roku. Členský příspěvek je povinný ale nemusíte ho platit hned ale až se opravdu rozhodnete.

Co budu potřebovat?
Nutné jsou akorát jakékoliv černé kanady, uniforma ve vzoru Flecktarn, letní klobouček také ve vzoru Flecktarn, baret(světle zelená) a časem airsoftovou zbraň. Postupem času budou na vícedenní akce potřeba věci jako je kvalitní velký batoh(min. 80l, nejlépe vojenský originál), spacák, celta, nůž, vařič atd. Věci není potřeba mít hned můžete je kupovat postupně.